יום ראשון, 28 בספטמבר 2014

עתידנו ויפי הנפש.

סוף כל סוף שוב יש מחשב בידי ואני יכול לכתוב. הפעם אני יוצא חוצץ (לא בפעם הראשונה) נגד יפי הנפש השוקעים במדמנת החמאה המומסת ובעוד הם מתלעלעים במריחות נופת הצופים השמאלנית הם מנסים לגרום לעמך ישראל נקיפות מצפון והכאה על חטא על יחס הישראלים לערבים.
כל שאומר בהמשך מבוסס על ההנחה שמביעי הדעות שיוזכרו להלן יש להם זיקה מיוחדת להיותם בני הלאום היהודי/ישראלי, ולהיותם כאלה נודעת השפעה על מוכנותם לסבול למען עתיד הלאום עליו הם נמנים אם מעט ואם הרבה. אותם אנשים הגרים בחבל ארץ זה שיפי הנפש שלהם העבירם על דעתם עד כדי וויתור על קיום עצמאי, וויתור על סממני ריבונות ישראלית והעדפה חולנית ומתמדת של עניין הפלישתינאים בכל מקרה ובכל מחלוקת, איתם אין לי מישור משותף ומבחינת ההסטוריה הם טפילים על גופם של הישראלים האוטנטיים. השמאלנים הללו, חוץ מגועל הנפש שהם מעוררים בי, שונים בעיני רק מעט מאויבינו המוצהרים.
בתאריך 8 אוגוסט 2014 פורסם בידיעות אחרונות ראיון עם זוהיר בהלול, שדרן הספורט שקנה את עולמו בעברית המליצית והשוטפת שלו.
כותרת הראיון חושפת אותו, את מר בהלול, במערומיו. אחרי שהוא משווה את הקריאות לנקמה בערבים לאנטישמיות שחוו היהודים באירופה הוא שואל שאלה בשין רבתי ובאותיות קידוש לבנה (ציטוט): איך אפשרית הסתה כל כך פושעת כלפי ציבור ששותק ולא מסית?
שותק? שותק משמע מסכים! כל אותו ציבור שותק, האם חרג מימיו מן השתיקה? האם סתם פעם את פיו של רהט סלאח? האם חנין זועבי היא נציג לגיטימי שלך ושל שאר השותקים אם לאו? האם מי מן השותקים התנדב אי פעם לשרות לאומי (באתר ערבי!), האם אותו ציבור שותק היה עד לרקודי אחיו על גגות הבתים עת נפלו הסקאדים בישראל, והאם מי מהם היביע שאט נפש? והאם אותו ציבור שותק וויתר אי פעם על כספי הביטוח הלאומי? ובכן מר בהלול, שתיקת הציבור שלך היא רועמת. אחת דתו של ציבור זה להיות נרדף ומושפל כל עוד הוא שותק. מי מן הציבור הזה התנער בפומבי, בפרהסיה, מרצח שלושת הנערים שחטפו אחיהם של השותקים? אז תאמר שכמה אמיצים ערכו ביקור אבלים בבית הנרצחים? אצלי הדבר אינו שקול אפילו כנגד קליפת שום.  רק אמש שפך נציג אחיך בשטחים, אבו מאזן, דברי בלע מוסלמים באו"ם, לאמור: ישראל מבצעת רצח עם, ואבומאזן ה"מתון" מזכיר בנאומו לדראון את רוצחי הנער הערבי אבל בה בעת מחפש ברמאללה רחובות לקוראם על שם רוצחי שלושת הנערים היהודים. האם שמת לב, מר בהלול, שהרוצחים קבלו סיוע רציף ויעיל מסביבתם? אילו אחיך! מה אתה שותק? קול דמי הנערים זועק מן האדמה בה הסתירו הערבים החוטפים את גופותיהם! מה אתה שותק?! למה הרחוב שלך שותק?! מה יחסך לחנין זועבי? למה אתה שותק? מה יחסך לזחאלקה? למה אתה שותק?

אבל חבל להכביר מילים. מליצי יושר טובים ממך יש בינינו, עצמינו ובשרינו. הנה היום כותבת הגב' יעל גבירץ בידיעות אחרונות על הבושה. הבושה שאליבה דדעתה עלינו להרגיש בפני אחמד החמוד שלה, שהוא יפה בפנים ובחוץ, שמעודו לא החזיק רובה, שמעודו לא יצא להגן על דיעותיו גבוהות הערכים שמצאו הד כה עמוק אצל גב' גבירץ.
אותו אחמד/מוחמד/ חמדן/חמיד/מחמוד החמוד "מה הוא עשה בשביל מדינה?" כמאמר פלאטו שרון, המדינה בה הוא גר, ואת אזרחיה הוא מנסה להביא אל תוך עסקיו, שילם מיסים? כן. בא בדרישות לקרקע לבניה? כן.הניף דגל ישראל ביום העצמאות? לא. השתתף בהפגנות ברחובות אום אל פחם? כן. הניף את דגלי אש"ף? כן. זרק או לא מנע זריקת אבנים על תחבורה יהודית? כן. שלח את הנוער שלו להצית שדות יהודים? כן. העביר יום אחד בלי לקלל את המדינה בה הוא חי? לא. וויתר על תשלומי הביטוח הלאומי? לא. איפשר לבנו שירות לאומי? לא.שימש מצע לגידול מועמדים לדעש? כן. זולת הכתף שלו האם מצאת עוד כתפיים ערביות לבכות עליהן? לא יודע. האם איכפת לך לוותר על מחצית ירושלים למען אוייב? לא. 
הייתי יכול להמשיך עד זרא את רשימת הסיבות שמשחררות אותי מכול שמץ של בושה. כי אצלנו כשתפסו את רוצחי הנער הערבי אסרו אותם. ברשות מחפשים דרכים להנציח את זכרם ולהכניס את מעלליהם לספרי הלימוד.
בכל פעם שאני מרגיש שהחרא היגיע לי עד האף אני בורח לכתיבה. אבל כשחרא כל כך גבוה קצת ממנו נכנס לפה. אני מציע לכל הקוראים להכנס ביוטיוב לקליפים של  BRIGITTE GABRIEL!!!!


אין תגובות: